Abeceda zvířátek

Neohodnoceno

Barevné kartičky se zvířátky, která pomohou s učením písmen.

160 Kč
Na dotaz

Abeceda zvířátek je sada krásných ilustrovaných kartiček, které pomohou s učením písmen abecedy. Na jedné straně karty je vždy název a veselý obrázek zvířátka, na druhé pak velké tiskací písmenko, na které název zvířete začíná. A jak to funguje? S pomocí zvířátka na jedné a písmena abecedy na druhé straně karty lze snadno a zábavně opakovat jednotlivé znaky až do okamžiku, kdy si je děti zapamatují. S takovou pomůckou budou děti umět abecedu raz dva!

Sada 27 ilustrovaných barevných kartiček s praktickou gumičkou v náhodných barvách na sepnutí (bez krabičky). Obsahuje všech 27 písmen české abecedy bez diakritiky (A - Z). Rozměr jedné karty je 88 × 63 milimetrů.

Karty se dají využít na mnoho způsobů a užijete si s nimi bezva zábavu! Kromě postupného osvojování jednotlivých písmen abecedy s pomocí zvířecích kamarádů můžete...

  • podle vzoru opisovat jednotlivá písmenka a trénovat tak psaní

  • z jednotlivých písmen skládat jména, názvy a slova (a pokud byste na skládání potřebovali ještě více písmen, můžete si pořídit do tandemu i sadu Jídelní abeceda!)

  • do košíčku uložit nejrůznější figurky, kartičky a obrázky co máte doma, postupně je vytahovat a podle počátečního písmene přiřazovat k jednotlivým kartám

  • poznávat zvířátka, o kterých jste možná dosud neslyšeli - co třeba takový quoll, xolo nebo yak?

Kód Kód: 483
Jméno značky: z neznáma
Kategorie: Hračky pro děti

Z neznáma je autorská značka brněnské výtvarnice a zároveň mladé maminky dvou dětí, Lucie Sobelové.

Jako máma Lucka moc dobře zná dětskou zvídavost. A zvídavé jsou všechny děti - to by ostatně mohl potvrdit každý rodič malého průzkumníka, který se minimálně stokrát denně zeptá na otázku “a proč?”. Všem těm malým zvědavcům by se mělo umožnit aby zkoumali, zkoušeli, bádali… prostě aby volně objevovali svět svýma očima. Pokud jejich nekonečnou představivost podpoříme, touha po poznání nikdy nevyhasne.

Pod značkou Z neznáma již najdete celou řadu produktů, které si kladou za cíl v dětech podpořit vrozenou touhu po vědění a zábavnou formou je vzdělávat. Ať už jde o personalizovanou knihu o vesmíru, která malého čtenáře vtáhne do děje pomocí praktických pokusů, nebo o výuku barev s pomocí kartiček “8arvy jako malované”.

A protože nápadů máme spoustu, další a další produkty stále přibývají!