Mýdlo: Babiččina zahrada

Neohodnoceno
Vegan
Babičina zahrada

Tradiční vůně nádherné geránie a měsíčku jako za časů našich babiček.

169 Kč
Na dotaz

Geránium je druh muškátu, který patří spolu s měsíčkem k nejtradičnějším květinkám našich zahrádek. Nejenže dodává tomuto mýdlu nádhernou a až opojnou vůni, která zůstává na těle, ale je známé i jeho pozitivní působení na psychickou pohodu. Především je vynikající na pokožku svými zklidňujícími účinky. Stejně jako měsíček, který je díky svým úžasným vlastnostem jednou z vůbec nejpoužívanějších bylinek v kosmetice a lékárenství.

Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů té nejvyšší kvality včetně sezamového oleje lisovaného za studena. Ten je proslulý mimo jiné i svým antioxidačním působením. Všechny použité oleje jsou vhodné pro suchou a choulostivou pokožku. Vhodné i na vlasy (suchá pokožka, svědivá, problematická)!

Složení: olivový olej, voda, palmový olej (RSPO), kokosový olej, slunečnicový olej, sezamový olej LZS, extrakt z měsíčku, 100% esenciální olej geránie, růžový a žlutý jíl, kvítky měsíčku.

Kód Kód: 55
Jméno značky: Almara Soap
Kategorie: Tělová kosmetika

Almara Soap začala produkcí ručně vyráběných mýdel a postupem času přidala i další kosmetické produkty. Výroba se nachází kousek za Prahou.