Čistič lahví

Neohodnoceno
Vegan
cistic lahvi pap sacek 250 g 07900 0001 bile samo w

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu. Poradí si i na těžko dostupných místech. 

 

 

55 Kč
Skladem

Mnoho z nás dnes chodí po světě se svou vlastní lahví v ruce. Čistič lahví výborně odstraňuje biofilm a vápenaté usazeniny, které se tvoří uvnitř nádob na tekutiny. Pohlcuje pachy, rozpouští tuky a má dezinfekční účinek.

Dříve jsme tomuto produktu říkali Clean Touch - oplach lahví, výrobek je stále stejný, jen název se změnil.

Schválen Státním zdravotním ústavem pro údržbu kojeneckých lahví.

Využití:

  • Slouží k jednoduchému ručnímu mytí lahví od vody, mléka, šťáv/smoothies, čaje
  • Na skleněné, plastové nebo nerezové nádoby a lahve
  • Na dětské lahve na mléko

Použití: Do lahve na vodu nasypeme 1 polévkovou lžíci prášku (cca 30 g), zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. Poté lahev opatrně otevřeme a necháme roztok působit alespoň několik minut. Protože při chemické reakci vzniká značný tlak a hrozí vytrysknutí tekutiny, doporučujeme lahve čistit ve dřezu, umyvadle či vaně. Po umytí nádoby vždy vypláchneme pitnou vodou.

Složení: 30 % soda bikarbona, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citronová.

Objem: 250 g

Kód Kód: 306
Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Úklid celé domácnosti

Československá společnost, která se v roce 2008 rozhodla vyrábět drogerii a kosmetiku naší každodenní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. Nyní má pod sebou pod značky jako je Yellow&Blue, Tierra Verde, Mama nature, Gaia cup a další.