Čistící sprej na různé povrchy: Clinic

Neohodnoceno
Vegan
01 koncentrat Clinic 1050 web

Účinný sprej, který si poradí s čištěním toalet, umyvadel, nádobí, dřezu, kachliček, mramoru, podlah, parket, umělé hmoty nebo skla. 

275 Kč
Na dotaz

Tento sprej je vhodný na čistění prostorů, předmětů vystavených bakteriálnímu znečištění. Je unikátně pěnivý a má silné odmašťující účinky. Na čistém povrchu vytváří přirozenou minerální vrstvu s antibakteriálními účinky. Můžete jej použít na čištění toalet, umyvadel, nádobí, dřezu, kachliček, mramoru, podlah, parket, umělé hmoty, skla, dřeva nebo na mytí ovoce a zeleniny. Jedná se o 100% přírodní a 100% rozložitelný prostředek.

Použití: Nastříkejte na povrch, nechte působit a opláchněte vodou. Při teplotě nižší než 15°C může změnit barvu, to nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti. Chraňte před mrazem a slunečními paprsky. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou.

Složení: voda, olivový olej, světlicový olej, olej z pestreca mariánskeho, olej z vlašských ořechů, zpracovaná mořská sůl, cedrový olej, škoricový olej.

Objem: 1050 ml

Kód Kód: 91
Jméno značky: C H I S T E E
Kategorie: Úklid celé domácnosti

CHISTEE - čištění bez odpadu. Jedná se o slovenskou značku za kterou stojí zakladatelé značky Malinna a Peter Faltus. Chistee jsou 100% přírodní a 100% rozložitelné čistící prostředky.