Čistící koncentrát na různé povrchy: Clinic

Neohodnoceno
Vegan
02 koncentrat Clinic 1060 web

Extra silný čistíci koncentrát se silnými odmašťujícími účinky. Vhodný pro čištění toalet, umyvadel, nádobí, dřezu, kachliček, skla i podlah.

920 Kč
Na dotaz

Tento koncentrát je vhodný na čistění prostorů, předmětů vystavených bakteriálnímu znečištění. Je unikátně pěnivý a má silné odmašťující účinky. Na čistém povrchu vytváří přirozenou minerální vrstvu s antibakteriálními účinky.

Můžete jej použít na čištění toalet, umyvadel, nádobí, dřezu, kachliček, mramoru, podlah, parket, umělé hmoty, skla, dřeva nebo na mytí ovoce a zeleniny. Jedná se o 100% přírodní a 100% rozložitelný prostředek. Je možné použít přímo na nečistotu nebo ředit s vodou.

Použití: Je určený k ředění s vodou, ale je možné jej použít i samostatně. Naneste na povrch, nechte působit a opláchněte vodou. Při teplotě nižší než 15°C může změnit barvu, to nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti. Chraňte před mrazem a slunečními paprsky. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou.

Ředění: na povrchy 1:15, Do spreje 1:8, na nádobí 1:3, na praní 1:15, na podlahu 1:500, na sklo 1:300, hračky 1:30, ovoce a zelenina 1:50.

Složení: voda, olivový olej, světlicový olej, olej z pestreca mariánskeho, olej z vlašských ořechů, zpracovaná mořská sůl, cedrový olej, škoricový olej.

Objem: 1060 ml.

Kód Kód: 94
Jméno značky: C H I S T E E
Kategorie: Úklid celé domácnosti

CHISTEE - čištění bez odpadu. Jedná se o slovenskou značku za kterou stojí zakladatelé značky Malinna a Peter Faltus. Chistee jsou 100% přírodní a 100% rozložitelné čistící prostředky.