Gel do myčky

Neohodnoceno
Vegan
gel do mycky lahev 1 l 00470 0001 bile samo w

Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů vhodný pro všechny typy domácích myček. Na rozdíl od konvenčních prostředků neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače.

175 Kč
Skladem
Mycí gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů. Do zásobníku na mycí prostředek nalejte přiměřené množství přípravku (cca 30 ml - přibližně 1 uzávěr).
 

Při silně znečištěném nádobí:

Přípravek neobsahuje fosfáty, které slouží k „vychytávání“ minerálních složek z vody. Pro dokonalý výsledek mytí proto doporučujeme důsledně doplňovat sůl do myčky a dobře nastavit dávkování leštidla/oplachu.

Pro dobrý výsledek „eko myčkování“ je také potřeba pravidelně myčku čistit.

Složení: Extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě, chelatační činidlo rostlinného původu (EDDS), silikáty, uhličitan sodný, citronan sodný, xantanová guma, citronová silice. Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Objem: 1 l

Kód Kód: 300
Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Úklid celé domácnosti

Československá společnost, která se v roce 2008 rozhodla vyrábět drogerii a kosmetiku naší každodenní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. Nyní má pod sebou pod značky jako je Yellow&Blue, Tierra Verde, Mama nature, Gaia cup a další.