Balzám na rty: Jedle bělokorá

Neohodnoceno

Přírodní bezbarvý balzám na rty s esencí Jedle bělokoré pro všechny typy rtů. Bezbarvý.

140 Kč
Skladem

Vůně jedle bělokoré by se dala popsat jako svěží, nasládlá a velmi jemná. Proto je tento balzám oblíbený také muži a dětmi. Jedle má výrazné antiseptické a desinfekční účinky. V neposlední řadě také povzbuzuje organismus.

Vhodný pro: všechny typy rtů, zvláště na vysušené. Pro muže i děti. Tento balzám je bezbarvý.

Díky mangovému máslu má balzám výborné hydratační účinky. Jojobový olej je plný antioxidantů a přirozeně obsahuje vysoký podíl vitaminu E, který pomáhá udržet rty hladké, jemnější a zdravější.

Včelí vosk dodáváme od lokálních včelařů, kteří se o včelky starají s úctou. Jeho předností je, že ochraňuje rty proti vnějším vlivům, jako je sluneční záření, či zimní mráz. Macerát vanilky rty příznivě zklidňuje. Navíc je vanilka je známá tím, že vykazuje antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

Použití: Systém push-up tuby. Zatlačte na kolečko umístěné na spodní straně balzámu, poprvé přitlačte. Po pár použitích se balzám “vychodí” a bude se snázeji zasunovat a vysunovat. Vysunutou tubou jemně potřete rty podle potřeby.

Složení: Mangifera Indica Seed Butter (Mangové máslo), Cera Alba (Bio včelí vosk), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojobový olej lzs), Vanilla Planifolia Fruit Extract (macerát Vanilky), Tocopherol (Vitamin E), Abies Alba Leaf Oil (esenciální olej Jedle bělokorá), Limonene*.
lzs = lisované za studena. *přirozeně se vyskytující v silicích.

Objem: 9 ml

Baleno v ekologickém 100% rozložitelném ručně vyráběném obalu.

Kód Kód: 252
Jméno značky: Alma
Kategorie: Lokální přírodní kosmetika

ALMA

 

Alma je Nikol a Šárka. Dvě nadšené maminky, které začaly s výrobou kosmetiky pro své vlastní potřeby. Časem je ale osud svedl dohromady a vznikla tahle česká značka.

V jejich přípravcích najdete pouze přírodní složky s láskou a péčí vybrané. Kromě síly a energie přírody využívá také účinků aromaterapie a hlavně bylin. Nepoužívají chemii, syntetické složky, výrobky na bázi ropy a parabenů. Netestují na zvířatech.

Veškeré ingredience a jejich dodavatele vybírají tak, abyste v produktech našli opravdu jen to nejlepší z celé přírody. Alma se vyrábí ručně v malých nákladech do ekologicky udržitelných obalů. Díky tomu mohou garantovat čerstvost produktů.