Jídelní abeceda

Neohodnoceno

Barevné kartičky s obrázky potravin, které pomohou s učením písmen.

160 Kč
Skladem

Sada krásných ilustrovaných kartiček Jídelní abeceda dětem ukáže, že učení abecedy může být i zábava! Na jedné straně je vždy název a obrázek potraviny, na druhé straně je velké tiskací písmeno, na které daná potravina začíná. Hravou a nenásilnou formou se tak děti postupně naučí jednotlivé znaky a celou abecedu zvládnou cobydup!

Sada 27 barevných kartiček sepnutých praktickou gumičkou v náhodných barvách (sada neobsahuje krabičku). Najdete v ní všech 27 písmen české abecedy bez diakritiky (A - Z). Písmena jsou velká tiskací a rozměr jedné karty je 88 × 63 milimetrů.

Karty se dají využít na mnoho způsobů a užijete si s nimi fůru zábavy! Kromě postupného osvojování jednotlivých písmen abecedy s pomocí veselých obrázků jídel můžete...

  • podle vzoru opisovat jednotlivá písmenka a trénovat tak psaní

  • z jednotlivých písmen skládat jména, názvy a slova (a pokud byste na skládání potřebovali ještě více písmen, můžete si pořídit do tandemu i naši sadu Abeceda zvířátek!)

  • do košíčku uložit nejrůznější figurky, kartičky a obrázky co máte doma, postupně je vytahovat a podle počátečního písmene přiřazovat k jednotlivým kartám

  • poznávat potraviny a jídla, o kterých jste možná dosud neslyšeli - co třeba taková quesadilla, xoconostle nebo yam?

Kód Kód: 480
Jméno značky: z neznáma
Kategorie: Hračky pro děti

Z neznáma je autorská značka brněnské výtvarnice a zároveň mladé maminky dvou dětí, Lucie Sobelové.

Jako máma Lucka moc dobře zná dětskou zvídavost. A zvídavé jsou všechny děti - to by ostatně mohl potvrdit každý rodič malého průzkumníka, který se minimálně stokrát denně zeptá na otázku “a proč?”. Všem těm malým zvědavcům by se mělo umožnit aby zkoumali, zkoušeli, bádali… prostě aby volně objevovali svět svýma očima. Pokud jejich nekonečnou představivost podpoříme, touha po poznání nikdy nevyhasne.

Pod značkou Z neznáma již najdete celou řadu produktů, které si kladou za cíl v dětech podpořit vrozenou touhu po vědění a zábavnou formou je vzdělávat. Ať už jde o personalizovanou knihu o vesmíru, která malého čtenáře vtáhne do děje pomocí praktických pokusů, nebo o výuku barev s pomocí kartiček “8arvy jako malované”.

A protože nápadů máme spoustu, další a další produkty stále přibývají!