JUTA houbička na nádobí

Neohodnoceno

Houbička je z jedné strany potažena přírodní jutou, která skvěle drhne hrnce i zašlou špínu. Druhou bavlněnou stranou umyjete sklenice a jiné méně špinavé povrchy.

140 Kč
Skladem

Ekologická domácnost si žádá ekologické varianty i v kuchyni. Po zašpinění houbičku je jednoduše hodíte do pračky, vyperete a opakovaně používáte. Houbička je z jedné strany potažena přírodní jutou, která skvěle drhne hrnce, pánve a bez problémů vyčistí i zaschlou špínu. Druhou bavlněnou stranou umyje například sklenice nebo jiné méně špinavé povrchy. Ideální je mít v domácnosti rovnou dvě a když se jedna zašpiní máte v ruce druhou. Měněním houbiček totiž prodloužíte jejich životnost.

Jedná se o UPCYKLOVANÝ produkt, protože kousky molitanu, které jsou uvnitř houbiček, jsou odpad, který vznikl při šití podsedáků. Ručně jsou nařezány tak, aby velikost houbičky padla přesně do ruky a pohodlně se s ní mylo. 

Tip: Perte max. na 60°C.

Houbičky byly vyrobeny v sociálním podniku, který zaměstnává lidi se zdravotními problémy.

Rozměr: 10 x 8 cm.

 

Kód Kód: 210
Jméno značky: Green smile
Kategorie: Úklid celé domácnosti

Green smile je malý sociální podnik v Moravskoslezském kraji, za kterým stojí sympatická Míša. Za každých okolností se snaží myslet lokálně a poctivá cesta je u nich na prvním místě. Preferuje spolupráci s domácími výrobci a obchodníky. Zaměřují se hlavnvě na upcyklaci a recyklaci. Své výrobky tvoří s téměř nulovým odpadem, případně se snaží zpracovat i ten.