Lokální balíček pro babičku

Neohodnoceno

Balíček se jmenuje Pro babičku, ale radost udělá i ostatním. Vše je dárkově zabaleno a stačí jen předat Ježíškovi.

495 Kč
Na dotaz

V balíčku naleznete čaj:

Fluidum Té Little Flower, což je tekutý čajový extrakt z bezového květu, jetele, brusinky, borůvky a jestřabiny. Připravit si ho můžete kdykoliv a kdekoliv, stačí vám pouze horká nebo teplá voda. Čaj vzniká u Kutné Hory a jsou použity pouze suroviny v bio kvalitě. V balení najdete 10 ks 10 ml sáčků.

Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka, od značky Almara soap, která vznikají nedaleko za Prahou a obsahují pouze přírodní složky. Babiččina zahrádka voní po měsíčku a geránii. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů té nejvyšší kvality včetně sezamového oleje lisovaného za studena. Ten je proslulý mimo jiné i svým antioxidačním působením. Všechny použité oleje jsou vhodné pro suchou a choulostivou pokožku. Vhodné i na vlasy (suchá pokožka, svědivá, problematická).

Balzám na popraskané paty. Jedná se o tradiční přírodní kosmetiku z Karlových Varů a lázeňských lesů. Zvláčňuje ztvrdlou kůži a udržuje ji elastickou po delší dobu, zároveň podporuje hojení popraskaných míst. Objem 40 ml.

Kartičku s popisem a představením produktů.

 

Kód Kód: 720
Jméno značky: Lokálně
Kategorie: Lokální dárky

Jedná se o balíčky, které jsou složeny z různých českých a slovenských výrobců. Usnadní vám tak výběr vhodných dárků. Složení je však možné libovolně měnit.