Malá svačinová kapsa

Neohodnoceno

Obal na malou svačinku, ořechy, ovoce.

125 Kč
Skladem

Malý svačinový obal je ideálním společníkem na všechny výlety do přírody, do školy, nebo do práce. Je ušitý z dvou vrstev. Vnitřní, nepromokavá membrána zabezpečuje dokonalou ochranu jídla. Pokud si svačinu zabalíte do tohoto obalu, nemusíte se bát, že vám rozmačkané rajče proteče do tašky a nadělá nepořádek. Suchý zips je našitý po celé délce kapsy, jídlo tím dokonale chrání. Do svačinové kapsy se vejde pár hrstí sušeného ovoce, ořechů, nebo i tyčinek.

Údržba produktu: Jestli se vám svačinová kapsa zašpiní z vnitřní strany, není potřebné ji hned celou prát. Jednoduše ji otočte naruby, vysypte drobky, nebo zbytky svačiny a vnitřek očistěte vlhkou utěrkou. Aby vám kapsa vydržela dlouhé roky, preferujte ručné praní. Avšak ani praní na 30⁰ v pračce jí neublíží.

Bezpečnost: Všechny materiály jsou atestované pro styk s potravinami na SZÚ. 

Rozměry: 14 x 12 cm

Obaly byly vyrobeny v sociálním podniku, který zaměstnává lidi se zdravotními problémy.

Kód Kód: 204
Jméno značky: Green smile
Kategorie: Zero waste

Green smile je malý sociální podnik v Moravskoslezském kraji, za kterým stojí sympatická Míša. Za každých okolností se snaží myslet lokálně a poctivá cesta je u nich na prvním místě. Preferuje spolupráci s domácími výrobci a obchodníky. Zaměřují se hlavnvě na upcyklaci a recyklaci. Své výrobky tvoří s téměř nulovým odpadem, případně se snaží zpracovat i ten.