Mami, dáš dobrotu?

Neohodnoceno

Plnohodnotné a vyvážené rostlinné recepty od prvních příkrmů po jídla pro celou rodinu.

690 Kč
Skladem

Více než 60 plnohodnotných a vyvážených rostlinných receptů od prvních příkrmů po jídla pro celou rodinu. Spolu s odbornicí na výživu vám poradím, jak na složení jídel, aby se dětem pokrmy dobře jedly, chutnaly jim a nechybělo jim nic z živin.

Kód Kód: 183
Jméno značky: Taťána Shamma
Kategorie: Knihy, kalendáře a papírenské zboží

Milující máma dvou kluků – šestiletých dvojčat Louise a Théodorea. A díky nim v sobě objevila novou vášeň – vášeň pro vaření! Všechno to začalo, když byli kluci v bříšku. Taťáně se změnily chutě a přestávala jíst maso. Po jejich narození, kdy začala kojit, si uvědomila cenu mateřského mléka a rozhodla se dál nepodporovat mléčný a masný průmysl. A tak začala nová etapa jejího života.

S vypuštěním živočišných surovin ze stravy se zaměřila na objevování nových rostlinných surovin a experimentování v kuchyni. A protože nevaří jen sobě, ale hlavně dětem, dbá na pestrost a vyváženost jídelníčku a klade důraz na dostatek všech živin ve stravě.

Ukazuje dětem od malička správné hodnoty. Věří tomu, že co je naučí na začátku, ovlivní je po zbytek jejich života. Když poznají lásku, respekt a pokoru, budou si vážit nejen sami sebe, ale i ostatních. Stejně tak to platí i o stravování. To, co je naučíme jíst v jejich dětství, budou jíst dál i v dospělosti.