Mýdlo pro psy: O psíkovi a vaničke

Neohodnoceno
Vegan
o pejskovi a vaničce

O PSÍKOVI A VANIČKE

Mýdlo pro psy

 

Nymbovo-čajovníkové mýdlo s vysokým podílem přírodních olejů.

135 Kč
Momentálně nedostupné

Je i tvůj pejsek miláčkem rodiny a není ti lhostejné čím mu umýváš kožich? Mýdlo je vyrobené ručně, v malých dávkách a tradiční metodou za studena. Oleje si tak zachovají své výživné látky. Obsahuje vysoký podíl olivového oleje, kokosového oleje a bambuckého másla. Je velmi jemné. Zbaví kožich parazitů, pachu a nečistot, ale nevysuší ho.

Mýdlo je zabalené v recyklovaném papíře. Mýdlo je bez umělých barviv, vůní či jiných látek. Je obohacené nimbovým olejem, který se používá jako lék na různé kožní nemoci a jako odpuzovač parazitů. Mýdlo je vhodné pro pejsky, ale použít ho můžeš i ty. Neobsahuje palmový olej, živočišné tuky, umělé vůně nebo barviva. Mýdlo uchovávej v suchu.

Složení: olivový olej, kokosový olej, voda, hydroxid sodný*, bambucké maslo, ricínový olej, konopný olej, nimbový olej, esenciální olej čajovníka austrálského.

*potřebný na saponifikaci, v konečném výrobku se nenachází 

Objem: 100 g

Kód Kód: 141
Jméno značky: mylo
Kategorie: Péče pro pejsky a kočky

Mylo je sloveská kosmetická značka za kterou stojí Barb. Barb začala s výrobou mýdel v roce 2013. Nyní značka Mylo nejsou jen mýdla, ale kosmetika pro celou rodinu, dokonce i pro čtyřnohé mazlíčky. 

 

Čistota, jednoduchos a příroda - to je Mylo.