Osvěžovač vzduchu, 100 ml

Neohodnoceno
Vegan
osvezovac vzduchu bio pomeranc lahvicka 100 ml 09620 0001 bile samo w

Sladká vůně zralých pomerančů se hodí vždy, když potřebujete osvěžit, povzbudit, zrelaxovat, prostě si do života vnést trochu slunce. Ať je to doma, v práci, ve škole nebo kdekoliv jinde. Pomerančová silice navíc přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy.

vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč
Na dotaz Skladem Zvolte variantu

Tento osvěžovač má přírodní složení, bez přidaných chemických aditiv. Základními složkami jsou silice, neobsahuje aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky.

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo.

Zvažte také, zdali netrpíte alergií. Přírodní rostlinné extrakty ji mohou, stejně jako jakékoliv jiné látky, vyvolávat.

Příliv energie: Příjemně kořeněná vůně s nádechem Středomoří, to je kombinace svěžího citronu a posilujícího rozmarýnu. Použijte ji, kdykoliv potřebujete zahnat únavu, rozproudit energii nebo ulevit při nachlazení.

Pomeranč: Sladká vůně zralých pomerančů se hodí vždy, když potřebujete osvěžit, povzbudit, zrelaxovat, prostě si do života vnést trochu slunce. Ať je to doma, v práci, ve škole nebo kdekoliv jinde. Pomerančová silice navíc přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy

Složení:
pomeranč: líh denat., voda, pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonen
příliv energie: líh denat., voda, citronová a rozmarýnová silice v biokvalitě (Citrus lemon, Rosmarinus officinalis L.), d-limonen

Objem: 100 ml

Kód Kód: 309/POM 309/PRI Zvolte variantu
Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Úklid celé domácnosti

Československá společnost, která se v roce 2008 rozhodla vyrábět drogerii a kosmetiku naší každodenní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. Nyní má pod sebou pod značky jako je Yellow&Blue, Tierra Verde, Mama nature, Gaia cup a další.