Samolepka na zeď: Mother Love

Neohodnoceno

Krásný doplněk dětského pokoje a nebo jakékoliv místnosti ve vašem bytě.

1 630 Kč
Skladem

Tato samolepka velmi rychle a snadno změní atmosféru pokoje k nepoznání. Je vyrobená z prémiového materiálu textilní samolepící tapety francouzské výroby firmy ANTALIS. Jedná se o originální nárvh slovenského ilustrátora Adriána Macha, který je tištěn ve společnosti Carol line, na Slovensku.

Samolepky jsou připraveny k přenesení na stěnu, není potřeba je nijak stříhat, ale jen odlepíte a přenesete na požadované místo. Součástí je také návod. Jednotlivé prvky ilustrace jsou na sobě nezávislé a tak se vaší kreativitě meze nekladou.

Je dobré samolepky nalepit na vymalovanou stěnu (alespoň více jak 20 dní). Pokud se vám motiv přestane líbit je možné jej jednoduše odlepit, aniž byste poškodili barvu nebo omítku stěny. 

Dôležité je dbať o to, aby ste samolepky nelepili na čerstvo vymaľovanú stenu. Od maľovania stien by malo uplynúť aspoň 20 dní. Pokiaľ sa po čase Vám alebo Vašim deťom motív nebude páčiť, môžete ho jednoducho odlepiť, bez toho aby ste poškodili farbu steny, alebo omietku. Samolepka sa dá ľahko odlepiť a nezanecháva na stene žiadne zvyšky lepidla. Pokiaľ Vaša stena nie je biela, nevadí, naše samolepky majú 96% krytie, takže farba steny nebude presvitať.


Ilustrátor: Adrián Macho
Materiál: ANTALIS Coala Silky Wallcover Textile
Složení: Tkaný polyester na silikonizovaném přenosném papíru
PVC Free
Materiálu: 170 g/m2
Způsob výroby: digitální tisk
Rozměr archu: 70 x 130 cm

 

Kód Kód: 534
Jméno značky: mellow
Kategorie: Hračky pro děti

Mellow vyrábí originální dyzajn a věci, které vás přenesou do světa snů a fantazie. Budou vám robit radost při těch nejběžnějších činnostech. Ve své tvorbě dbá na lokální původ, originalitu, etickou a udržitelnou výrobu.