Vak na svačinu

Neohodnoceno

Nepromokavý rolovak na svačinu.

250 Kč
Objednáno

Rolvak je ideální společník do školy, do práce, nebo na výlety. Ušitý je ze dvou nepromokavých vrstev, které udrží vaše potraviny v bezpečí. Sbalit si do něj můžete cokoliv, co se vám zalíbí. Od svačiny po oblečení na hory. Poslouží v každé situaci, kdy potřebujete mít věci, nebo potraviny v suchu. Vnitřní materiál má atestaci pro styk s potravinami, tedy si můžete být na 100% jisti, že vak neovlivní kvalitu a bezpečnost vašeho jídla.

Čištění - doporučujeme ruční praní

Nepromokavost: testy nepromokavosti jsme dělali pomocí 3 dcl vody, které jsme nalili do vnitřku vaku. Látky nepromokly, ale asi 2 minutách se objevily malé kapky vody v místech kde se nacházejí švy. Je to však běžná reakce pod tlakem vody. Tímto můžeme vak označit jako nepromokavý, ale ne vodotěsný.

Rolvaky byly vyrobeny v sociálním podniku, který zaměstnává lidi se zdravotními problémy.

Kód Kód: 195
Jméno značky: Green smile
Kategorie: Doplňky do domácnosti

Green smile je malý sociální podnik v Moravskoslezském kraji, za kterým stojí sympatická Míša. Za každých okolností se snaží myslet lokálně a poctivá cesta je u nich na prvním místě. Preferuje spolupráci s domácími výrobci a obchodníky. Zaměřují se hlavnvě na upcyklaci a recyklaci. Své výrobky tvoří s téměř nulovým odpadem, případně se snaží zpracovat i ten.