Vesmírné vyšívané přáníčko

Neohodnoceno

Originální přáníčko, které si můžete dotvořit dle vlastní fantazie.

130 Kč
Skladem

Na přední straně přání je tajuplný obrázek vesmíru, na který můžeme obdarovanému vlastnoručně vyšít například souhvězdí. Třeba takové, které vyobrazuje znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil – pokud přání darujeme k narozeninám. Nebo souhvězdí znamení, ve kterém se narodilo dítě našim přátelům, pokud chceme darovat neobvyklý dárek k jeho narození. Nebo vlastně vůbec nemusíme vyšívat souhvězdí, ale třeba jen srdíčko nebo cokoliv jiného. A pokud je náš obdarovaný kreativní duše, rovnou můžeme to vyšívání nechat na něm.

Sto a jedno využití tohoto přání podporuje i fakt, že zde nenajdete žádný předtištěný text s věnováním. Co zde naopak najdete je spousta zajímavých informací o souhvězdích na zadní straně. A největší překvapení přijde večer, až se setmí. V noci se totiž vesmírná obloha skutečně rozzáří – korálky na přáníčku svítí ve tmě! Vyšitý obrázek tak krásně vynikne a dostane další rozměr.

Obsah:

  • přání o rozměru cca 15 × 15 cm
  • bílou nit o délce cca 6 m
  • jehlu
  • cca 20 malých svítících korálků
  • cca 5 velkých svítících korálků
  • barevnou obálku (různé barvy)
  • vzory souhvězdí pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
Kód Kód: 471
Jméno značky: z neznáma
Kategorie: Hračky pro děti

Z neznáma je autorská značka brněnské výtvarnice a zároveň mladé maminky dvou dětí, Lucie Sobelové.

Jako máma Lucka moc dobře zná dětskou zvídavost. A zvídavé jsou všechny děti - to by ostatně mohl potvrdit každý rodič malého průzkumníka, který se minimálně stokrát denně zeptá na otázku “a proč?”. Všem těm malým zvědavcům by se mělo umožnit aby zkoumali, zkoušeli, bádali… prostě aby volně objevovali svět svýma očima. Pokud jejich nekonečnou představivost podpoříme, touha po poznání nikdy nevyhasne.

Pod značkou Z neznáma již najdete celou řadu produktů, které si kladou za cíl v dětech podpořit vrozenou touhu po vědění a zábavnou formou je vzdělávat. Ať už jde o personalizovanou knihu o vesmíru, která malého čtenáře vtáhne do děje pomocí praktických pokusů, nebo o výuku barev s pomocí kartiček “8arvy jako malované”.

A protože nápadů máme spoustu, další a další produkty stále přibývají!