Vesmírný pracovní sešit

Neohodnoceno

Kreativní sešit plný dobrodružných úkolů pro každého astronauta.

 

 

130 Kč
Skladem

Pracovní sešit je z kvalitního křídového papíru, má rozměr 21 x 21 centimetrů a obsahuje 40 stran plných vesmírné zábavy. Jednoduché barevné provedení v černo-bílo-modré dá krásně vyniknout originálním výtvorům malých i větších objevitelů!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc se liší život ve vesmíru od toho našeho? Jde ve vesmíru třeba prát prádlo? Co všechno s lidským tělem udělá nízká gravitace? A kde vlastně vesmír začíná? Pracovní sešit má odpovědi na všechny tyhle otázky!

 

Kód Kód: 474
Jméno značky: z neznáma
Kategorie: Hračky pro děti

Z neznáma je autorská značka brněnské výtvarnice a zároveň mladé maminky dvou dětí, Lucie Sobelové.

Jako máma Lucka moc dobře zná dětskou zvídavost. A zvídavé jsou všechny děti - to by ostatně mohl potvrdit každý rodič malého průzkumníka, který se minimálně stokrát denně zeptá na otázku “a proč?”. Všem těm malým zvědavcům by se mělo umožnit aby zkoumali, zkoušeli, bádali… prostě aby volně objevovali svět svýma očima. Pokud jejich nekonečnou představivost podpoříme, touha po poznání nikdy nevyhasne.

Pod značkou Z neznáma již najdete celou řadu produktů, které si kladou za cíl v dětech podpořit vrozenou touhu po vědění a zábavnou formou je vzdělávat. Ať už jde o personalizovanou knihu o vesmíru, která malého čtenáře vtáhne do děje pomocí praktických pokusů, nebo o výuku barev s pomocí kartiček “8arvy jako malované”.

A protože nápadů máme spoustu, další a další produkty stále přibývají!